Blog - En Güncel Haberler

Klima ve Tesisat Firmaları Ekibimsahada Sisteminden Nasıl Kazanç Sağlar?

Temiz ve atık su, gaz buhar gibi binaların ve sanayi tesislerinin tesisat işlemlerini yapan firmalar ve ısıtma soğutma firmaları genel olarak saha personelleri aracılığı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Her gün müşterilerden ana merkeze gelen talepler doğrultusunda saha personellerinin kurulum, bakım ve onarım gibi işlemler için farklı adreslerde gönderilmesi tesisat ve klima firmaları için olağan bir durumdur. Ancak çalışanların günlük güzergahların verimli bir şekilde belirlenmesi, sonradan oluşan taleplerin saha personeline anlık bilgilendirmesinin yapılması kimi zaman zor olmakta ve müşterinin adresinde yapılan işlerin kontrolünün sağlanmasının zor olması gibi bazı durumlar saha personeli çalıştıran firmaların genel işleyişini sekteye uğratmaktadır.

Gelişen iletişim teknolojileri ile birlikte günümüzde doğrudan saha personeli çalıştıran firmaların ortak ihtiyaçlarını gidermeye yönelik pek çok yazılım programı geliştirilmiştir. Saha personeli çalıştıran, teknik servis hizmeti veren firmaların saha personellerine yönelik ortaya çıkan gereksinimlerini gidermeye yönelik özel olarak hazırlanan sistemlerden birisi de Ekibim Sahada Mobil Servis Yönetim Yazılımıdır.

Ekibim Sahada, sahada çalıştırdığı teknik servis personelinin iş verimliliğini artırmak ve doğru şekilde yönetmek, zaman, yakıt tasarrufu sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırmak için geliştirilen bir mobil yazılımdır. Farklı sektörlere sektörel çözümler sağlayan Ekibim Sahada, tesisat ve klima firmallarının müşterilerinden gelen kurulum, servis, bakım, talep ve şikayetlerini günlük iş planına göre doğru şekilde planlayarak verimli bir iş yönetimi sağlar. Aynı zamanda saha personelinin günlük iş planını anlık görebilmesi sayesinde zaman ve yakıt tasarrufu sağlanmasında katkı göstermektedir.

Firmalar, Ekibim Sahada Mobil Servis Yönetim Yazılımı kullanarak, hem saha personellerinin iş verimliliğini arttırmakta hem de adreste işlemleri bittikten sonra fotoğraf çekebilme, müşteri imzası alabilme gibi program özellikleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır. Ayrıca Ekibim Sahada, yapılan işlerin cirolarının anlık olarak takip edilmesine de olanak sağlamaktadır.

Ekibim Sahada Mobil Servis Yönetim Sistemi ve sektörel çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için ekibimsahada.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.