fbpx

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

SU ARITMA FİRMALARI

Su arıtma firmaları, suyun kalitesini artırmak ve içilebilir hale getirmek için su arıtma sistemleri tasarlayan, su arıtma ekipmanlarını satan ve hizmet veren, kurulumunu gerçekleştiren, bakım ve arıza onarım işlemlerini saha ekibiyle yapan firmalardır.

Su arıtma firmaları arıtma sistemleri kurulumu için müşteriye yerinde hizmet verirler. Bu hizmeti hızlı ve kontrollü bir şekilde sağlamak için firmalar saha personellerini görevlendirir. Ekibim Sahada uygulaması ile iş takvimi oluşturarak iş verimliliği raporlanırken müşteri memnuniyeti de sağlanır.

İŞ AKIŞINI

Planlı Yönetin

Ekibim Sahada online teknik servis programı su arıtma firmalarına gelen satış, montaj, filtre değişimi, bakım, arıza gibi taleplerin kolaylık yönetilmesine imkan sağlar. Saha personelleri kendisine atanan işleri mobil uygulama ile görebilir ve iş planı oluşturabilir. Gün içinde devam eden ve tamamlanan işler raporlanabilir ve detayları incelenerek çalışan değerlendirmesi yapılabilir.

Teknik Servis Programı

Ekibim sahada uygulaması su arıtma firmalarının yerinde verdiği hizmetleri sistemli, planlı ve düzenli işlemesine yardımcı olan mobil bir yazılımdır.