fbpx

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

MAKİNE SERVİS FİRMALARI

Satış sonrası teknik destek, bakım, onarım işlemlerini yapan makine teknik servis firmaları saha ekibi çalıştıran ve yerinde hizmet sağlayan firmalar arasında yer almaktadır.

Sistemli Servis Takibi

Makinelerin satışından sonra montaj, teknik destek, yedek parça, bakım onarım hizmeti veren ve çok sayıda saha çalışanı çalıştıran makine servis firmaları, kendilerine gelen iş taleplerini saha çalışanlarına aktarabilecekleri, düzenli iş takibinin yapılabileceği bir sisteme ihtiyaç duymaktadırlar.

Servis firmalarının bu ihtiyaçlarını gidermeye yönelik hazırlanan Ekibim Sahada uygulaması ile gün içerisinde firmaya gelen iş talepleri tüm detaylarıyla saha çalışanlarına atanabilir ve planlanan ziyaretler onların randevu defterlerine detaylarıyla eklenebilir.

Online Servis Takibi İle

Her Zaman Önde Olun!

Saha çalışanının gün başlangıcından gün sonuna kadar gerçekleştirdiği tüm işlemler izlenebilir ve ertesi günün planı hazırlanabilir. Böylece hem iş taleplerini sistemli bir şekilde yönetebilirsiniz hem de firma saha çalışmalarınızın verimliliğini arttırabilirsiniz.

Ekibim Sahada uygulaması aynı zamanda firma saha çalışanlarınızı servis optimizasyonunu sağlarken bir yandan da kağıt ve evrak karşılığından kurtararak dijital olarak hazırlanan formlar ile iş taleplerini kapatma işlemlerini kolaylaştıracaktır.

Ekibim Sahada uygulamasını 15 gün ücresiz olarak deneyin. Çalışanlarınızdan alacağınız verimi yükselterek iş akışınızı geliştirin.