fbpx

EKİBİM SAHADA

MODÜLLER

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Bireysel ve Kurumsal Müşterilerin tüm bilgilerinin tutulduğu bölümdür. Gelişmiş arama ve listeleme özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Tek ekrandan müşteri ile ilgili, satış, servis, cari durum ve diğer kayıtlara ulaşabilirsiniz.

TEDARİKÇİ YÖNETİMİ

Bireysel ve Kurumsal Müşterilerin tüm bilgilerinin tutulduğu bölümdür. Gelişmiş arama ve listeleme özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Tek ekrandan müşteri ile ilgili, satış, servis, cari durum ve diğer kayıtlara ulaşabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TALEP YÖNETİMİ

Web sitenizden ve çağrı merkezinden gelen müşteri talepleri doğrultusunda teklif verin, randevu planlayın.

MALZEME, CİHAZ VE HİZMET TANIMLAMA MODÜLÜ

Firmanın ürün, cihaz, malzeme ve hizmetlerini grup ve alt gruplara göre tanımlayıp, alış, satış fiyatı, kdv tutar ve oranlarını belirleyebileceği modüldür. Excelden toplu aktarım, hızlı fiyat güncelleme özellikleri ile bu alandaki tüm ihtiyaçları karşılar.

ÜRÜN - HİZMET PAKETLERİ MODÜLÜ

Ürün ve hizmetleriniz için paketler oluşturun, tekliflerinizde bu paketleri kullanın, zamandan kazanın.

DEPO VE STOK TAKİBİ

Saha servis araçlarınızın ve merkez deponuzun ürün ve malzeme stoklarının giriş çıkışlarını takip edin.

CARİ VE GİDER YÖNETİMİ

Müşteri, Tedarikçi ve Personellere ait tüm carileri ve gelir, gider, kasa, banka gibi tüm muhasebesel hareketleri takip edin.

Alış/Satış İrsaliye ve Fatura Modülü

Tedarikçileriniz ve müşterilerinizle olan işlemlerinize ait alış ve satış irsaliye ve faturalarınızı kayıt altında tutun.

Sms Bilgilendirme Modülü

Gerek şablonlar oluşturarak, gerekse anlık olarak müşteri ve tedarikçilerinize SMS ile her türlü bildirim, duyuru ya da bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar. SMS grupları oluşturarak sadece bu gruplara özel SMS gönderim işlemi yapabilir, başarılı ve başarısız SMS gönderimlerini raporlayabilirsiniz.

E-Posta Bilgilendirme Modülü

Gerek şablonlar oluşturarak, gerekse anlık olarak müşteri ve tedarikçilerinize mail ile her türlü bildirim, duyuru ya da bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar. E-Posta grupları oluşturarak sadece bu gruplara özel E-Posta gönderim işlemi yapabilir, başarılı ve başarısız E-Posta gönderimlerini raporlayabilirsiniz.

YEDEKLEME MODÜLÜ

Sistem yöneticisinin sistemi istediği zaman yedeklemesine ve istediği yedeğe geri dönüş yapmasına olanak sağlayan modüldür. Otomatik yedekleme özelliği ile istenilen saat diliminde sistem kendini otomatik olarak yedekleyebilir.

Personel İşlemleri Modülü

Firmanın personellerini tanımlayıp, maaş, avans vb. tahakkuklarını oluşturup, ödemelerini yaparak personel cari hesaplarını da takip edebileceği modüldür.

TAŞERON YÖNETİM MODÜLÜ

Taşeronla hizmet veren firmaların taşeronlarına iş emri aktarıp işlemlerini takip etmek, hakediş ve ödemelerinin kayıtlarını tutmak ve taşeron işlemlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiş modüldür.

KEŞİF MODÜLÜ

Proje, tesisat veya tadilat yapılacak alanın ve müşteri ihtiyaçlarının önceden görülüp gerekli kayıtların alınmasına olanak sağlayan modüldür. Gerek web uygulamasından gerekse mobil uygulamadan kullanılabilmektedir.

TEKLİF MODÜLÜ

Ürün, hizmet, cihaz veya yedek parça teklifi isteyen müşterilere hızlı, pratik ve kolayca teklif hazırlayıp, göndermeye ve gönderilen teklif durum ve süreçlerini takip etmeye olanak sağlayan uygulamadır. Teklif sürecindeki tüm iş akışının takibi kolayca yapılabilir.

Satış ve Sipariş Modülü

Firmanın ürün, cihaz, malzeme, servis ve bakım hizmetlerinin satışlarını kaydedip yönetmesine ve tarih aralığı, personel, müşteri gibi kriterlere göre sorgulama ve filtrelemeler yapabilir. Yönetici gelişmiş özellikleri ile firmasının tüm cirosunu takip edebilir.

Checklist ve Kontrol Formları Oluşturma Modülü

Servis işlemlerinde sahadaki teknik personelin yaptığı işlemler ile ilgili form doldurmasına ve teyit etmesi amacıyla geliştirilmiş form sihirbazıdır. Sistem yöneticisi sahadan toplamak istediği veriye göre form geliştirebilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖLÇÜM MODÜLÜ

Gerek Servis işlemleri sonrası, gerekse genel hizmet değerlendirme anketleri oluşturup, servis işlemleri, personel, firma hakkında müşteri memnuniyet, yorum ve değerlendirmelerinin ölçülebileceği modüldür. Uluslararası 5’li Likert formatına göre çalışır ve sonuçları raporlar….

Kullanıcı ve Rol Tanımları Modülü

Şirket içinde sistemi kullanacak personelin sistem hesaplarının açılmasına sistem içindeki görevlerinin tanımlanmasına olanak sağlar.

YETKİLENDİRME MODÜLÜ

Sistem içindeki kullanıcıların rollerine göre modül, ekran ve işlem bazında yetkilendirildiği modüldür. Kullanıcı bağlı olduğu role göre modülü veya ekranı hesabında görebilir. Görme, Ekleme / Düzenleme ve Silme Yetkileri verilebilir.

GÜVENLİK VE YEDEKLEME

Sistem, çalışanların tüm giriş ve çıkışlarını zaman ve IP bazında loglar, yapılan işlemlerin kayıtlarını tutar, manuel yedekleme özelliği ile tüm kayıtlar istenildiği an yedeklenir.

İŞLEM KAYIT LOG MODÜLÜ

Sistem kullanıcıların sisteme giriş IP’sini, zamanını ve sistem içinde yaptığı işlemleri şube, kullanıcı, tarih ve işlem bazında LOG kaydını tutar. Sistem yöneticisi istediği kriterlere göre işlemleri raporlayabilir.

ATÖLYE İŞLEMLERİ MODÜLÜ

Cihaz ve ürünlerin atölyede bakım ve servis işlemlerinin yürütüldüğü modüldür. Gerek sahadan gelen, gerekse müşterinin getirdiği cihaz ve ürünlerle ilgili tüm yedek parça değişim, tamir bakım işlemlerinin kayıtları cihaz, teknisyen, tarih ve durum bazında takip edilip raporlanabilir. Müşteri cihazın durumu ile ilgili bilgilendirmeleri SMS, E-Posta ve web sitesi üzerinden takip edebilir.

CİHAZ GARANTİ TAKİP MODÜLÜ

Firmanın gerek sattığı ürün ve cihazların garanti süreçlerinin, gerekse yetkili servis olarak hizmet verdiği cihaz ve ürünlerin garanti süreçlerinin yönetileceği modüldür. Garanti kapsamında verilen hizmetler, değişen parça ve malzemeler de sistem üzerinden takip edilebilir.

ŞİRKET İÇİ ANLIK MESAJLAŞMA

Gerek şirket içinde gerekse sahada çalışan personel arasında sistem üzerinden anlık mesajlaşma ve bilgi akışının yürütüleceği modüldür. Bu modül ile bilgi akışı kişisel uygulamalardan şirket ortamına aktarılarak kurumsal hafıza oluşumuna yardımcı olur.

ŞUBE YÖNETİM MODÜLÜ

Firmanın farklı lokasyonlardaki şubelerindeki tüm satış, servis, bakım ve diğer faaliyetlerin tek bir noktadan yürütülmesine olanak sağlayan modüldür.

YETKİLİ SERVİS MODÜLÜ

Firmanın ülke çapında oluşturduğu yetkili servis ağını yönetmesine, devreye alma, servis, bakım faaliyetlerini garanti kapsamında yönetmesine, servislerinin garanti işlemlerinden kaynaklı hakedişlerini takip etmesine ve müşteri memnuniyetini takip etmesine yardımcı olur.

PERSONEL İZİN İŞLEMLERİ MODÜLÜ

Ücretli veya ücretsiz izin alan personelin kayıtlarının tutulup, izin sürelerinin takip edildiği modüldür. İzinli personel servis işlemleri modülünde gözükmez ve iş emri aktarılmaz. Personel Modülü altında çalışır.

BAKIM YÖNETİMİ

Düzenli hizmet verdiğiniz müşterileriniz için planlı bakım servisleri oluşturun.

MÜŞTERİ İMZASI VE RESİM ÇEKME

Saha servis ekipleriniz tamamlanan servis işlemi sonunda müşteri imzası ile onaylasın, personeliniz yapılan işin resmini çeksin.

EKİBİM SAHADA

ENTEGRASYONLAR

EXCEL ENTEGRASYONU İLE TOPLU VERİ AKTARIM ENTEGRASYONU

Excel şablonları ile özellikle sistem kurulum işlemleri sırasında mevcut müşteri bilgilerinin, ürün, cihaz, malzeme stoklarının sisteme aktarılmasını kolaylaştırır ve zaman kazandırır.

BAŞLIKLI SMS ENTEGRASYONU

Firmanın müşteri ve iş ortaklarına yaptığı servis randevu hatırlatmadan işlem sonucu bilgilendirmesine, duyurulardan tanımlara kadar her türlü SMS gönderimini firma veya marka adını kullanarak yapmasına olanak sağlar. Kurumsal kimliğinin gücünü artırır.

WEBSİTESİ CİHAZ DURUM SORGULAMA ENTEGRASYONU

Müşterilerin atölyeye verdikleri ürün ve cihazların durumlarını websitesi üzerinden gerekli bilgileri girerek durumlarını takip edip öğrenmelerine olanak sağlar.

WEBSİTESİ MÜŞTERİ TALEP FORMU ENTEGRASYONU

Firmanın web sitesi üzerinden müşterilerin istek ve şikayetlerini yazmalarına olanak sağlayan talep formudur. Form Çağrı Merkezi Talep modülünde işlem bekleyenlere düşer ve takip edilmesini kolaylaştırır.

GOOGLE HARİTA KONUM ENTEGRASYONU

Müşteri adreslerinin konumunun alınmasına ve servis işlemleri sırasında sahadaki teknik personelin zaman kaybetmeden adrese ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş entegrasyondur.

İZİNLİ İLETİŞİM ENTEGRASYONU

İYS (İleti Yönetim Sistemi) entegrasyonu ile potansiyel veya mevcut müşterilerinize kampanya, indirim gibi bildirimlerinizin izinli gönderilmesini sağlayan entegrasyondur.