fbpx

EKİBİM SAHADA

SAHA SERVİS YÖNETİMİ

GÖREV ATAMASI YAPIN

Firmanıza gelen yeni iş taleplerinizi Ekibim Sahada yeni iş atama ekranı sayesinde saha çalışanlarınıza varsa müşterinin özel notuyla birlikte iş olarak atayabilirsiniz. Böylece saha çalışanının mobil uygulama sayesinde kendisine atanan iş planını görebilir, iş talebinin adresi dahil tüm bilgilere ulaşabilir ve ziyaret planı oluşturabilir.

ZİYARETLERİNİZİ PLANLAYIN

Kolay kullanım sağlayan arayüzü ile firma yönetim paneli üzerinden saha temsilcinize tüm detaylarıyla iş ataması yapabilir ve randevu defterindeki güzergahına göre otomatik olarak ziyaret ekleyebilirsiniz. Bu sayede saha temsilciniz gün içinde kendisine atanan randevuları görebilir ve ziyaretlerini bu doğrultuda bir düzen içerisinde gerçekleştirir. Ayrıca bir sonraki günün ziyaret planında görerek iş planı oluşturabilir.

Lokasyon ve GPS

Ekibim Sahada saha servis otomasyonu uygulaması ile saha çalışanlarınızın tüm aktivitelerini anlık olarak harita üzerinden görebilir ve gün içinde onların ziyaret rotasını izleyebilir, planlanan takvim ile yapılan ziyaret aktiviteleri karşılaştırarak verimliliğinizi ölçümleyebilirsiniz.

Formlarınızı Dijitalleştirin

Merkezden oluşturduğunuz formların hepsi anlık olarak tüm saha çalışanlarınız tarafından görülebilir. Saha çalışanlarınız Ekibim Sahada iş takip programı ile saniyeler içinde istenilen tüm datalara online olarak kolayca ulaşabilir, formları doldurabilir ve dijital imza ile müşteriden onay alabilir. Böylece tüm işlemler dijital olarak yapılır ve evrak için gereksiz zaman kaybının önüne geçilir. Zamandan tasarruf edilir.

SÜREÇLERİN TÜMÜNÜ RAPORLAYIN

Ekibim Sahada saha servis otomasyonu ile saha çalışanlarının topladığı tüm veriler detaylı olarak raporlanabilir. Gelen taleplerin konusunu, ziyaret güzergahlarını, iptal olan iş taleplerini, iptal olma nedenlerini ve ertelenen işleri görebilir ve bu işlemlerin detaylı raporlamasına ulaşabilirsiniz. Böylece hem personel performansını ölçebilir hem de firmanızın genel iş performansı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GÜNE PLANLI BAŞLAYIN

Ekibim Sahada mobil uygulama üzerinden saha ekibinin mesai başlangıç ve bitiş saatlerini görebilir ve gün içerisinde planlanan tüm işlemleri, ziyaretleri izleyebilirsiniz. Saha çalışanlarınız mobil cihazlarından uygulamaya girerek bir sonraki günün ziyaret planını görebilir ve gün içerisinde çat kapı ziyaret aktivitesi de ekleyebilir. Böylece güne başlamadan önce günü planlayarak etkin bir saha iş yönetimi gerçekleştirirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖLÇÜN

Gerek Servis işlemleri sonrası, gerekse genel hizmet değerlendirme anketleri oluşturup, servis işlemleri, personel, firma hakkında müşteri memnuniyet, yorum ve değerlendirmelerini ölçebilirsiniz.