fbpx

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

ELEKTRONİK GÜVENLİK FİRMALARI

Ev, işyeri, hastane, okul, fabrika gibi pek çok alanda güvenliği, denetimi ve kontrolü sağlanmasına yönelik hizmet veren alarm güvenlik firmaları, alarm sistemleri ve kamera sistemleri vs.’nin kurulum, bakım, değişim, arıza, malzeme tedariki gibi konularda yerinde hizmet vermektedir.

ETKİN VE VERİMLİ

Pek çok mekanda güvenliği, denetimi ve kontrolü sağlamaya yönelik alarm sistemleri, kameralar vb. cihazların kurulumunu, onarımını, bakımını ve yedek parça tedarikine yönelik firmaya gelen talepleri saha çalışanlarına hızlı ve anlık iletmek alarm güvenlik firmaları için oldukça önemlidir.

Ayrıca sahada aktif olarak çalışan ekibin kendilerine atanan işleri gerektiği gibi yerine getirmesi, iş takibi yapması ve günlük ziyaretleri planlaması gibi konular da firma için ayrıca önemli olması gereken konular arasındadır. Tüm bu işlemlerin sistemli olarak yapılması firma verimliliğini olumlu yönde geliştirecektir.

İŞ AKIŞINI

Online Takip Edin

Ekibim Sahada saha servis otomasyon sistemi ile alarm güvenlik firmaları kendine gelen güvenlik sistemi kurulum, montaj, arıza onarım, yedek parça, düzenli bakım vs. gibi iş taleplerini sisteme tüm detaylarıyla eklemesini, saha çalışanlarına atayabilmesini ve saha ekibinin aktif iş akışını izleyebilmesini sağlamaktadır.

Böylece saha ekibi mobil cihazlarla Ekibim Sahada uygulamasına girerek kendilerine atanan iş taleplerini görebilir, inceleyebilir, detaylarına ulaşabilir, randevu defterine ekleyebilir. Gün içerisinde yapılması planlanan randevulara ek olarak ani gelişen randevuları da sisteme ekleyerek yönetimi anlık olarak bilgilendirebilir.

İhtiyaç duyduğu formlara online olarak ulaşım sağlayarak kağıt ve evrak sıkıntısı olmadan işlemleri mobil imza ile kolayca tamamlayabilir.