fbpx

EKİBİM SAHADA

ÇAĞRI MERKEZİ TALEP YÖNETİMİ

Web Sitesi Talep Entegrasyonu

Web sitesi talep entegrasyonu ile web sitenizden doldurulmuş şikayet, servis, randevu, teknik destek, arıza, teklif vb. taleplerden anlık haberdar olun.  Unutmayın, web sitenizden gelen talepleri etkili bir şekilde yönetmek, müşteri memnuniyetini artırmanın en önemli yollarından biridir.

Müşterilerden Gelen Talepleri Yönetin

Talep Yönetimi ile çağrı merkezi veya destek merkezine gerek telefon, mail ile gelen, gerekse web sitenize entegre edilen dış form ile gelen taleplerinizi yönetebilir, ilgili kişi/firmaları sisteme kaydedebilir veya var olan kayıtla ilişkilendirilerek destek veya servis açabilirsiniz. Gelen talepleri, tarih, talep konusu, talep durumu, talebin açılma şekli (web sitesinden otomatik gelen ve çağrı merkezi tarafından açılan) gibi kriterlere göre raporlayarak dönemlik iş performansı değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Gelen Talepler Doğrultusunda İşlem Yapın

Gelen talepleri niteliklerine göre ister önce teklif ve siparişle entegre edin, isterseniz de direk işleme alarak servis randevusu oluşturun. İş planını oluşturun, zaman kayıplarını azaltın.  Talep yönetimi sürecinizi düzenli olarak gözden geçirmeniz, hangi taleplerin sıkça geldiğini ve hangi sorunların tekrarlandığını da analiz etmenizi sağlar.