fbpx

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

TESİSAT FİRMALARI

Binaların veya sanayi tesislerinin temiz ve atık su, gaz, buhar, ısıtma sistemlerini kuran, bakımını, arıza onarım işlerini yapan tesisat firmaları genel olarak saha personelleri aracılığıyla yerinde hizmet vermektedir.

Saha Servis Otomasyonu

Farklı amaçlarla yapılmış binaların su, havalandırma, ısıtma sistemlerinin kurulum, bakım ve arıza onarım taleplerinin saha çalışanlarına iletilmesi, işin zamanında gerçekleştirilmesi ve iş takibinin yapılması tesisat firmaları açısından son derece önemlidir.

Bu nedenle tesisat firmalarına gelen iş taleplerin saha temsilcisine aktarılması, ziyaret planlarının oluşturulması, saha çalışanlarının iş takibinin yapılması konusunda bir saha servis otomasyonu sistemine ihtiyaç duymaktadır.

İŞ AKIŞINI

Online Takip Edin

Ekibim Sahada uygulaması ile tesisat firmalarına gelen kurulum, arıza, düzenli bakım, yedek parça gibi taleplerinin sisteme eklenmesine, saha çalışanlarına aktarılmasına ve onlar tarafından takip edilmesine olanak sağlamaktadır. Böylece saha ekibi mobil cihazlarla ulaştıkları Ekibim Sahada uygulaması ile kendilerine atanan iş taleplerini tüm detaylarıyla görerek gün içerisinde gerçekleştirecekleri ziyaretler takip edebilirler.

Saha çalışanları aynı zamanda Ekibim Sahada uygulaması ile kendilerine ziyaret planlayabilir, gerekli formları online olarak ulaşabilir ve doldurabilir, iş talebini iptal edebilir, erteleyebilir veya sonlandırabilir.

Bir tür personel takip programı olan Ekibim Sahada uygulaması tesisat firmalarının yerinde verdiği hizmetleri sistemli, planlı ve düzenli bir şekilde işlemesine yardımcı olan mobil bir sistemdir.