fbpx

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

ASANSÖR FİRMALARI

Fabrika, hastane, işyeri, apartman gibi çok katlı binalara, asansör montaj, bakım, malzeme tedariği gibi alanlarda faaliyet gösteren Asansör Firmaları, bünyelerinde istihdam ettikleri saha çalışanlarıyla yerinde hizmet vermektedir.

Çok katlı binalardan gün içerisinde gelen montaj, asansör bakımı, malzeme tedariki, arıza taleplerini saha çalışanlarına ileterek müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı şekilde gidermek Asansör firmaları için son derece önemlidir.

Aynı zamanda saha temsilcisinin sahada müşteriye firmayı nasıl temsil ettiği, işini zamanında ve düzgün yapıp yapmadığı da ayrı bir öneme sahiptir. Bu nedenle asansör firmalarının müşterilerinden gelen iş taleplerini saha çalışanlarına aktarmasına, iş taleplerine takip etmesine, ziyaret planlamasına olanak sağlayan mobil iş takip sistemine ihtiyaç duymaktadır.

İŞ AKIŞINI

Online Takip Edin

Ekibim Sahada online iş takip programı ile asansör firmalarına gelen montaj, asansör arıza, düzenli bakım gibi taleplerinin sisteme eklenmesine, saha çalışanlarına aktarılmasına, takip edilmesine ve raporlanmasına imkan sağlamaktadır.

Böylece saha çalışanları mobil Ekibim Sahada uygulaması ile kendilerine atanan iş taleplerine göre iş planı oluşturabilir, gün içerisindeki ziyaretlerini görebilir ve iş aktivitesi ile ilgili formları müşteriyle birlikte online olarak doldurabilir.

Teknik Servis Programı

Ekibim sahada uygulaması asansör firmalarının yerinde verdiği hizmetleri sistemli, planlı ve düzenli işlemesine yardımcı olan mobil bir yazılımdır.