Blog - En Güncel Haberler

Ekibim Sahada Saha Servis Yönetim Sistemi Nedir?

Sahada çok sayıda mobil ekip çalıştıran firmalar, çoğunlukla randevu oluşturmak, saha ekibini randevudan haberdar etmek, müşteriye verilen servis hizmetiyle ilgili evrak düzenlemek ve  sahadaki ekip çalışanlarınların iş yönetimini takip etmek konularında zorluklar ve karışıklıklar yaşamaktadır. Yaşanılan bu karışıklıklar ve zorluklar aynı zamanda personel ve iş verimliliğinin düşmesine  ve zaman kayıplarının yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle pek çok saha servis yönetimini kolaylaştıracak ve düzenli hale getirebilecek çözümler üretilmektedir.

İletişim ve internet teknolojisinin gelişmesiyle pek çok alanda işletmelerin işlemlerini kolaylaştıracak ve verimliliklerini arttıracak uygulama ve yazılımlar geliştirilmiştir. Geliştirilen uygulamalardan birisi de Ekibim Sahada Saha Servis Yönetim Sistemidir.

Saha servis yönetim sistemi, sahada mobil teknik ekip çalıştıran firmaların, müşteri şikayet, talep ve sorunlarını yerinde çözmek, sahadaki servis personellerinin zaman ve iş verimliliğini yönetmek için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Sahada faaliyet gösteren teknik servis elemanının gitmesi gereken randevulardan yapılması gereken işlemin detaylarına, müşteri istek, şikayet ve sorunlarının saha ekibine iletilmesinden, verilen yerinde hizmet ile ilgili evrak ve belge işlemlerinin düzenlenmesine ve merkeze onaylatılmasına kadar geniş bir alanda hem zaman hem de personel verimliliği sağlamaktadır.

Ekibim Sahada Servis Yönetim Sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve demosunu incelemek için tıklayınız.